Tiecoties nodrošināt augstu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, este.lv mājas lapā ir izvietotas sīkdatnes (ang. cookies). Izslēdzot šo ziņojumu vai turpinot lietot šo mājas lapu, piekrītat este.lv sīkdatņu izmantošanas politikai.
x

IZMĒRA INFORMĀCIJA

Kā izvēlēties pareizo apavu izmēru?
Kaut gan apavi ir apzīmēti ar noteiktiem izmēriem, dažkārt Jums nākas pirkt apavus izmēru lielākus vai mazākus. Tas atkarīgs no firmas, modeļa vai pat gadalaika, kad nepieciešams valkāt šos apavus.
Piemēram, Vagabond firmas apavi būs par pusi izmēra mazāki. Lorenzo, Unix, Wawa, Tamaris, Otre firmas apavi lielākoties atbilst norādītajam izmēram. Galvenais tomēr ir vadīties pēc modeļa. Apavu modeli, kuru purngali ir smaili, vienmēr vajag izvēlēties mazliet lielāku, jo šādi apavi reizēm mēdz būt mazāki.
Bieži kājas lielums mēdz būt starp izmēriem, un ir grūti izvēlēties piemērotu apavu izmēru. Piemēram, 38.izmērs dažreiz ir par mazu, bet 39. par lielu. Šādos gadījumos viegli izvēlēties no Caprice firmas piedāvātā sortimenta, jo piedāvājumā ir arī izmēru pusītes. Ir pieejams gan 38, gan 38,5, gan 39 izmērs.

Ziemas zābakus ieteicams izvēlēties par izmēru lielākus, jo aukstumā kāja var nedaudz sarauties, bet valkājot tos siltās telpās, kāja var nedaudz paplašināties, kā arī jāierēķina biezāku zeķubikšu vai zeķu nesāšana.
Vasaras kurpes vēlams izvēlēties izmēram atbilstošas. Tomēr, ja kurpes laika gaitā paliek nedaudz brīvākas, kurpju izmēru var nedaudz samazināt ar Boston Heel Grips ādas papēdi vai Boston Shooz Shoocomf Heelgrips silikona papēdi. Ar dažādiem apaviem paredzētu silikona spilventiņu un ielikņu lietošanu, apavu izmēru var samazināt pat par pus izmēru.
Ja esat iegādājies daudz šaurākas kurpes, izmēģiniet kurpes pastiept ar tam speciāli paredzētu līdzekli Boston Leather strecher. Tas ir paredzēts ne tikai ādas, bet arī tekstila apaviem.
Visi šie pasākumi nav redzami apkārtējo acīm un lieliski palīdz regulēt apavu lielumu un nodrošināt vēl lielāku komfortu nesājot apavu. Tomēr, ja Jums ir vairāk jautājumi vai kādas neskaidrības - Jūs vienmēr variet sazināties ar mums pa e-pastu info@este.lv
Atgriezties sākumlapā