Kādus apavus izvēlēties īpašiem gadījumiem?

Svētku tēls sākas no apaviem!

Neatkarīgi no tā, vai paši organizējat svētku ballīti, vai esat ielūgti būt par svētku dalībnieku, neaizmirstiet par savu izskatu. Visdrīzāk nebūs šaubu par to, kad viens no svarīgākajiem apģērba akcentiem ir pareizi izvēlēti apavi. Ja tuvojoties svētku dienai, vīrieši var droši izvēlēties klasiskas kurpes, kuri lieliski derēs gan oficiālai sapulcei, gan vakaram ar draugiem pilsētā, izvēlēties sieviešu kurpes ir sarežģītāk. Nav svarīgi, vai runājam par kāzām, oficiālām darba vakariņām vai svētkiem dabā, Jūsu izvēlētajiem apaviem jābūt ērtiem un neberzošiem kājas, taču tai pat laikā - nedrīkst atpalikt no modes tendencēm, izceļot Jūsu individuālo stilu un pieskaņojoties pie svētku atmosfēras.

Kāzas, kristības, biznesa vakariņas

Īpašiem gadījumiem vēlamies izskatīties eleganti un skaisti. Vīrieši nešaubīdamies izvēlas klasiskas melnas vai tumši brūnas krāsas kurpes. Nedaudz brīvākā stilā, piemēram, piedaloties tuvu draugu kāzās, var izvēlēties arī mazāk tradicionālu apavu krāsu, piemēram, tumši zilu vai smilšu krāsas, bet neaizmirstiet, ka tādiem apaviem jābūt pieskaņotiem pie Jūsu kostīma vai aksesuāriem, piemēram, jostas vai kaklasaites.

Sievietes oficiālam vakaram parasti izvēlas augstpapēžu kurpes. Katrs stilists apstiprinās, ka koteiļkleita un klasiskas augstpapēžu kurpes ir sieviešu elegances izteiksme. Tomēr ne visām sievietēm patīk augsti papēži un šajos laikos ir iespējams atrast tiem alternatīvu, piemēram, izvēlēties elegantas kurpes ar platformu, kas mazāk nogurdinās kājas. Ja vispār nevēlaties apavus ar augstu papēdi, vienmēr var izvēlēties tādus, kuru papēdis sasniedz piecus centimetrus - tādas kurpes izskatās eleganti un stilīgi, taču nodrošina kājai stabilumu un lieliski der garāka auguma meitenēm.

Apavu krāsas, materiāli un tekstūra var būt brīvi pieskaņojami pie kleitas, kostīma, Jūsu dzīvesveida vai rakstura. Universāla izvēle - ādas krāsas kurpes, kuri derēs pie jebkuras krāsas salikumiem un īpaši piemēroti sievietēm, vēloties vizuāli pagarināt kājas. Tām, kurām patīk eksperimentēt, rekomendējam izvēlēties spilgtu krāsu klasiskas augtspapēžu kurpes, kuras bez šaubām kļūs par Jūsu stila akcentu.

Ballīte pilsētā ar draugiem

Ja esat ielūgti uz jautru ballīti pilsētā ar labu draugu kompāniju, vajadzētu izvēlēties universālas un ērtas, bet ar modernu akcentu dekorētas kurpes. Vīriešiem piedāvājam izvēlēties mazāk pienākumu uzliekošus apavus, nebaidoties izmantot krāsainus elementus, dekoratīvas kniedes vai vīli. Sievietēm lieliski derēs klasiskas sandales, rotātas ar rotaļīgiem pušķīšiem, ziedu motīviem, taureņiem vai citām romantiskām detaļām. Ja vēlaties radīt tēlam vairāk elegances, lieliska izvēle- atgriezušās modē "kitten" papēža kurpes, kuru pioniere bija slavenā Audrey Hepbur. Tā ir neaizstājama alternatīva augstiem papēžiem, kas izskatās krāšņi, bet ļauj izbaudīt maksimālu komfortu. Šīs kurpes izskatīsies lieliski ar garām kleitām vai saīsinātiem džinsiem. Ja ballīte ir mazāk oficiāla, droši izvēlieties modernas kedas, kuras varēsiet pieskaņot gan pie svārkiem, gan pie kleitas, džinsiem vai kostīma.

Svētki dabā

Ja gatavojaties piedalīties svētkos, kuri ir organizējami brīvā dabā, augsti papēži šeit tiešām nederēs. Viena no vislabākajām izvēlēm sievietēm - ērtas espadrilles. Tās ir universālas un īpašiem gadījumiem piemērotas kurpes, kuras ļauj saskaņot skaistumu ar komfortu. Ļoti plaša stilu izvēle adaptēsies gan pie individuāla stila, gan pie svētku atmosfēras: vienkrāsainas vai spilgtā krāsā, izšūtas vai spīdīgas, rotātas ar mežģīnēm vai krāsainām detaļām - izvēlieties to, kas patīk Jums! Vīriešiem lieliski derēs nesaistoši, taču eleganti, atpazīstamu ražotāju brīvā laika apavi.

Jaunā gada ballīte

Ja gatavojaties Jaunā gada ballītei, piedāvājam izvēlēties oriģinālus, spilgtas krāsas apavus, piemēram, kurpes, rotātas ar metāla dekorācijām, vai apavus, imitējošus dzīvnieku kažokādu.

Jaungada tēls ir tik dažāds, ka tas var būt gan krāšņa kleita vai kostīmiņš, gan apspīlēti svārki, džinsi un "oversize" džemperi. Ja Jūsu tēls ir atturīgāks, tad izvēlieties oriģinālākus apavus, piemēram, kurpes, dekorētas ar čuskas ādu. Neaizmirstiet, kad modē ir atgriezušās arī ļoti spilgtas krāsas, kā arī neona elementi: izvēlieties spilgti dzeltenus, debeszilus, rozā krāsas apavus un parādiet sevi!

Universāli ieteikumi Jūsu svētku tēlam


• Nenovecojoša klasika - melnas kurpes
Melnas krāsas salikumi ir laikam pārbaudīta klasika. Lai klasiska melna kleita vai kostīmiņš neizskatītos garlaicīgi, izvēlieties elegantas spīdīgas augstpapēžu kurpes, kuras kļūs par Jūsu stila akcentu oficiālajā ballītē. Un noteikti neaizmirstiet detaļas! Ja šim tēlam vēlaties radīt rotaļīgumu, izvēlieties augstpapēžu kurpes, rotātas ar elegantiem pušķīšiem vai dārgakmeņu imitācijām.

• Baltas kurpes siltajai sezonai
Balts ir prasīga krāsa, kura ātri nosmērējas, prasa īpašu uzmanību un tas ir viens no iemesliem, kāpēc šīs kurpes tiek uzskatītas par greznu akcentu. Klasiskas baltas krāsas kurpes izskatīsies efektīvi pie jebkura vasaras apģērba salikuma - kokteiļkleitas, vakarkleitas vai kostīma.

Nepretenciozas ķermeņa krāsas kurpes
Ādas krāsas kurpes neatkāpjas no modes podiuma jau vairākus gadus. Tā ir kā otrā klasika, kura īpaši patīk mazāka auguma sievietēm, vēloties vizuāli pagarināt kājas. Ādas krāsa ir pilnīgi nepretencioza un var būt pieskaņojama pie dažādu krāsu un dizainu apģērba salikumiem.

• Spilgtas krāsas un modernas detaļas
Pēdējos gadus īpašu stilistu uzmanību sagaidīja spilgtas krāsas, tāpēc izvēlējušās pat ļoti stingras klasiskas debeszilas, rozā, zilas vai citas krāsas kurpes, tik tiešām nekļūdīsieties. Ja vēlaties savam tēlam radīt ekskluzivitāti, bet spilgtas krāsas kurpes nav priekš Jums - izvēlieties apavus, rotātus ar šobrīd ļoti moderniem pušķīšiem, puķītēm, dažādām sprādzēm vai vīlēm. Krāšņas kurpes palīdzēs radīt burvīgu kontrastu ar klasiku apģērbu un izskatīsies lieliski jebkuram gadījumam.

Meklēšana