Tiecoties nodrošināt augstu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, este.lv mājas lapā ir izvietotas sīkdatnes (ang. cookies). Izslēdzot šo ziņojumu vai turpinot lietot šo mājas lapu, piekrītat este.lv sīkdatņu izmantošanas politikai.
x

Preces atgriešana

Klientam ir tiesības atkāpties no līguma 15 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.
Ja saņemot preci konstatējat, ka Jums neapmierina tās krāsa, izmērs vai vizuālais izskats, Jums ir tiesības to nodot atpakaļ, iepriekš brīdinot pakalpojuma sniedzēju danija.lv. 
Pirms preces nodošanas atpakaļ sazinieties ar mums zvanot +371 661 64196 vai rakstot info@este.lv un informējiet par nodošanas iemeslu un detaļām.

Preci varat atgriezt:
- uz jebkuru ESTE veikalu Latvijā (izņemot ESTE veikalā, kas atrodas T/C Akropole);
- pa pastu uz adresi: Ieriķu iela 3, Rīga, t/c Domina (ESTE veikalu).

Veikalā ir iespējams saņemt uzreiz naudu par atgriezto preci (izņēmumu gadījumos preci būs iespējams atstāt veikalā, bet nauda tiks pārskaitīta uz jūsu bankas kontu).  Naudas saņemšanai jums ir nepieciešams no jūsu profila www.este.lv pirkumu vēstures izprintēt atgriežamā pasūtījuma rēķinu. Preci nodot un saņemt par to naudu uz vietas ir iespējams visos ESTE veikalos. 

Apavus var apmainīt tikai uz tādā paša modeļa lielāku vai mazāku izmēru. Maiņu var veikt jebkurā ESTE veikalā. Par pieejamību interesējieties este.lv zvanot +371 661 64196 vai rakstot info@este.lv. Kā arī zvanot uz Jebkuru ESTE veikalu. Veikalu kontaktus skatiet sadaļā "ESTE veikali".
Ja pircējs pats veica preces atgriešanu pa pastu, kurjeru vai citu transportu, tad visus izdevumus kas saistīti ar sūtījumu nosūtīšanu, sedz sūtītājs (pircējs).
Nododot atpakaļ preci, Jums ir jāpievieno arī tās iegādes apliecinošā dokumenta oriģināls – čeks, pirkuma rēķins. Pirkuma apstiprinājums Jūsu e-pastā netiek uzskatīts par pirkumu apliecinošu dokumentu, uz kura pamatojoties Jūs varat preci nodot atpakaļ. 
Preču atgriešanā jāievēro šādi nosacījumi: 
Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģinālais iesaiņojums un marķējums. 
Ja nosacījumi ir izpildīti, nauda tiks pārskaitīta uz jūsu bankas kontu ne vēlāk kā 15 dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas brīža.
Piedāvājam 2 gadu garantiju Tavam pirkumam, kuras laikā, ja izrādās, ka apaviem ir bijusi kāda ražotāju pieļauta nepilnība, mēs parūpēsimies par tās novēršanu. 

Garantija neattiecas uz:
Apavu ārējā dekorējuma elementiem, iekšējo zoli, auklām. 
Ja apavi tiek valkāti neatbilstoši paredzētajiem mērķiem vai laika apstākļiem, vai arī tie ir mehāniski bojāti. 
Šos nosacījumus diktē Latvijas Republikas likumi.

Atgriezties sākumlapā