Tiecoties nodrošināt augstu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, este.lv mājas lapā ir izvietotas sīkdatnes (ang. cookies). Izslēdzot šo ziņojumu vai turpinot lietot šo mājas lapu, piekrītat este.lv sīkdatņu izmantošanas politikai.
x

Preces atgriešana

Preču iegāde e-veikalā nodrošina 15 dienu atgriešanas iespēju.

Atgrieziet neveiksmīgi iegādātās preces un pasūtiet jaunas. Nauda tiek atgriezta Jūsu kontā 14 dienu laikā.

1. Aizpildiet papīra atgriešanas veidlapu, kuru saņēmāt kopā ar pasūtījumu. Pievienojiet aizpildīto veidlapu precei, kuru vēlaties atgriezt.

UZMANĪBU: Ja vēlaties atgriezt divus vai vairākus pasūtījumus, reģistrējiet sūtījumu katram pasūtījumam atsevišķi, lai iegūtu atsevišķu sūtījuma etiķeti ar unikālu sērijas numuru.

Sagatavojiet sūtījumu:
1. Iesaiņojiet atgriežamo preci kastītē un pievienojiet aizpildīto veidlapu, visu kārtīgi aizlīmējiet. Preces iepakojumu aizsargājiet no bojājumiem.

2. Adresējiet sūtījumu uz:

Parduotuvė ESTE, PC PANORAMA

Saltoniškių g. 9, Vilnius

Lietuva, LT-08105

Bezmaksas atgriešana, izmantojot DPD Pickup:
1. Jūs varat bez maksas atgriezt preces mūsu veikalā. Iesaiņojiet atgriežamo preci, kā aprakstīts iepriekš. Uzlīmējiet uz kastes etiķeti ar svītrkodu, otra paliek Jums (etiķetes saņēmāt ar precēm). Ja preces sūtīsiet ar e-veikala preču maisiņu, noteikti ir jānoņem vecā adrešu kartiņa. Nogādājiet sagatavoto sūtījumu tuvākajā DPD Pickup punktā vai terminālā.

*Ja vēlaties atgriezt preces sev citā ērtā veidā, Jums tas būs jādara par saviem līdzekļiem.

SVARĪGI: Atgriešanas tiek pieņemtas tikai pēc atgriešanas veidlapas aizpildīšanas. Prece nevar būt bojāta vai lietota. Precei ir jābūt oriģinālajā iepakojumā ar visām oriģinālajām etiķetēm. Mēs iesakām atvērt preces iepakojumu piesardzīgi, neradot bojājumus.

Lejupielādējiet kompensācijas veidlapu

Atgriezties sākumlapā